Nocny Kochanek feat. Wściekły Wąż – KarateUwaga! Dla najwierniejszych fanów trylogii o Wściekłych Pięściach Węża, prezentujemy klip z gościnnym udziałem Bartosza Walaszka. Zobaczcie KARATE! A już jutro nowy odcinek BLOK EKIPY! Subskrybujcie kanał i dajcie się ponieść absurdowi! Jeszcze nie raz Was zaskoczymy!!!

OPIS KLIPU:

9 maja 1969 roku amerykańska sto pierwsza dywizja piechoty kierowała się na odległe o dwa kilometry od północnej granicy Laosu wzgórze 9.3.7. To miał być prosty zwiad. Dla sił Viet-Cong- ów wzgórze 9.3.7. miało jednak znaczenie strategiczne. Dziesięciu świeżo upieczonych rekrutów ze sto pierwszej dywizji sądziło, że idzie na rutynowe zadanie, które potrwa niecałe dwie godziny. Bronili się 9 długich dni. Historia Wściekłego Węża nie ma z tym nic wspólnego. Niewiele wiadomo o Wściekłym Wężu, być może wszyscy którzy mogli coś opowiedzieć, nie przeżyli spotkania z nim…

O ZESPOLE:

Nocny Kochanek to jeden z nielicznych polskich zespołów metalowych, który muzykę, a przede wszystkim towarzyszące jej teksty tworzy z ogromnym dystansem do samych członków grupy oraz do wizerunku zazwyczaj kojarzonego z heavy metalem.
W roku 2012 zespół nagrał utwór do animowanego filmu dla dorosłych “Zemsta Faraona”. Jest on zatytułowany Minerał Fiutta i zdecydowanie jest to kompozycja z przMyrużeniem oka.
Muzykę Nocnego Kochanka należy określić mianem tradycyjnego heavy metalu typowego dla takich zespołów jak Iron Maiden, Judas Priest, Black Sabbath, czy Saxon.

source

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *